Akbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir? – Faizsiz Kredi

0
491
Akbank en az 10.000 TL maaşla
Akbank en az 10.000 TL maaşla

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Akbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir? – Faizsiz Kredi hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir? – Faizsiz Kredi

Sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası resmen duyuruldu. 12 ay vade ile en düşük 1000 TL, en yüksek 7500 TL olarak faizsiz kredi kullanılabilecek. Akbank’tan bireysel müşterilere yönelik açıklama yapıldı. Nakit ihtiyacı olan herkesi yakından ilgilendiriyor. İlk defa ve uzaktan müşteri olacak kişiler, işlemleri tamamlandıktan 5 gün içinde sıfır faizli krediye başvuru yapabilecek. Şubelerden kredi alınamayacak ancak uzaktan müşteri olma sürecinde şubeye yönlendirilirlerse kampanyadan yine de faydalanabilecekler. 2 ay vade ile 7500 TL kredi çeken kişi, aylık olarak 625 lira taksit ödeyecek.

Akbank Mobil Üzerinden

Kredi başvurusu ‘Akbanklı Ol’ süreci sırasında ya da süreç tamamlandıktan sonra Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilecek. Kampanyaya katılanlar, müşteri olduktan sonraki süreyi takip eden 5 gün içinde yüzde 0 faizli krediye başvurabilir.

Müşteri Olduktan 5 Gün İçinde Başvuru Yapılacak

Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya ulaştıktan sonra, 5 gün içerisinde Akbank Mobil’e girerek krediye başvurabilecek.

Söz konusu kredi talepleri banka tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacak. Onaylanan kredi, Akbank Mobil veya İnternet Şube üzerinden kullanılabilecek.

12 Ay Vade ile En Düşük 1000 TL ve En Yüksek 7500 TL 

Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 7.500 TL, maksimum vade ise 12 ay olarak belirlendi. Kampanya kapsamında alınacak olan masraf yalnızca kredi tahsis ücreti olup kredi tutarının %0,5’i + BSMV’dir.

Bireysel Müşteriler

Kampanyadan yalnızca gerçek kişi, bireysel müşteriler faydalanabilecek. Kullanılabilecek kredi türü ise ihtiyaç kredisi. Her yeni müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin