3 ay ertelemeli kredi müjdesi geldi – Krediniz hazır

0
427
3 ay ertelemeli kredi
3 ay ertelemeli kredi

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere 3 ay ertelemeli kredi müjdesi geldi – Krediniz hazır hakkında bilgiler vereceğiz.

3 ay ertelemeli kredi müjdesi geldi – Krediniz hazır

Artış gösteren fiyatlar ve enflasyon karşısında vatandaşların maaşları da erime noktasına geldi. Geçimlerini sağlamak isteyen vatandaşlar son dönemlerde bankaların sunduğu kredi paketlerini incelemeye başladı. Öyle ki, popüler bir özel bankadan 3 ay ertelemeli kredi duyurusu geldi. İhtiyacınızı anında giderin! Şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın. İşte detaylar..

Yapı Kredi Bankası resmi web sayfası üzerinden yaptığı açıklamasında ihtiyaç sahibi vatandaşlar için 3 aya kadar ertelemeli kredi vereceğini açıkladı. Kredi ödemelerinin maksimum 90 güne kadar ertelenebileceği belirtildi. Dev banka kampanya detaylarını açıklarken, başvuru yapacakların giriş ekranında kampanyayı seçmesi gerektiğini duyurdu.

BAŞVURU DETAYLARI

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir.

Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.

Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.

Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Genel Özellikler ve Avantajlar

  • Bireysel İhtiyaç Krediniz ile taksit seçeneği olmayan sektörlerde alışverişlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • Acil durumlarda, ihtiyaç anında ya da kişisel harcamalarınız için birikiminizi veya kredi kartı limitinizi kullanmadan kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  • Bankacılık düzenlemeleri gereği 16 Eylül 2021 tarihi sonrasında açılan ihtiyaç kredilerinizin kalan ana para bakiyeleri toplamının 50.000 TL üzerinde olması durumunda yeni açılacak kredinizin vadesi en fazla 24 ay, 3 ay ötelemeli krediler için en fazla 21 ay olabilecektir.
  • Tüm temel ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi fırsatlarından faydalanabilir, ihtiyaç kredisi hesaplama sayfamızdan güncel faiz oranları ile kredinizi hesaplayabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin