22.02.2022 Tarihinde Ne Olacak ? Bu Tarihe Özel Ritüel Var Mı?

0
379
22.02.2022 Tarihinde Ne Olacak
22.02.2022 Tarihinde Ne Olacak

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere 22.02.2022 Tarihinde Ne Olacak ? Bu Tarihe Özel Ritüel Var Mı? hakkında bilgiler vereceğiz.

22.02.2022 Tarihinde Ne Olacak ? Bu Tarihe Özel Ritüel Var Mı?

Bugün, ritüelden çok niyetlerin ve isteklerin kabul olacağı gündür. Bugün aslında tutkuyla inanma günüdür. İnançlı insanların Allah’a dua etmesi, her hangi bir dine mensup olmayanların ise içlerinden isteklerini sürekli tekrar ederek evrene sinerji göndermeleri gereken bir gün.

“Ben sadece istekte bulunmak istemiyorum, ritüel lazım bana” diyenler için, işin uzmanlarından tavsiye var. Özellikle içinden çıkamadığınız veya çok isteyip bir türlü gerçekleştiremediğiniz tüm isteklerinizi akşam saat 21 ile 22 arasında bir kağıda yazın. Madde halinde tek tek kağıda geçirin. İçiniz rahatlayana kadar yazın. Biraz gevşeme hissettiğinizde kalemi bırakın ve bir lavabo veya teneke içerisinde kağıdınızı yakın. Külleri ertesi güne kadar bir toprağa gömün. Tüm bunları yaparken birine muhakkak yardım edin, ayın 7’sinden itibaren tüm güzelliklerin size geleceğinden şüpheniz olmasın.

Palindrom ne demek? Palindrom günler hangileri?

Tersten okunuşu da aynı olan cümle, sözcük ve sayılara palindrom adı veriliyor. Gün/ay/yıl sistemine göre 22/02/2022 tarihi de palindrom günler arasında yer alıyor. ABD’deki Portland Üniversitesi’nde çalışan öğretim görevlisi Prof. Aziz İnan da yaptığı çalışmalarla palindrom günleri tespit etmiş, ABD basınında oldukça ilgi çekmişti. Prof.Aziz İnan tarafından hazırlanan 21. Yüzyıl’da Yer Alan Tüm Palindrom Tarihlerin Listesi’ne göre iki tarih sisteminde tek ortak palindrom gün 2 Şubat 2022 tarihi.

“22 Şubat 2022’nin neyle ilgili olduğu bulmak istiyorsanız, onu üç bölüme ayırmanız gerekir. Şubat ikinci aydır ancak bir de tarih var: 22. Kendini tekrar ediyor, buna ana numara denir.” Perry, sonrasında 2022’nin tüm basamaklarını toplayınca ortaya çıkan sayıyı hatırlatıyor: 2+0+2+2=6. Ancak burada, 22.2.2022’ye dair üç titreşim olmasına daha fazla dikkat çekiyor ve “Hepimizi kendimizi ifade etmeye teşvik eden üç titreşim söz konusu. Örneğin, insanlara artık onların paspası olmayacağınızı söylemek gibi…” diyerek ekliyor: “Söz konusu enerji, düğünler ve bebekler hakkında konuşmak gibi daha havadar bir enerjiden çok daha ağır ve dönüştürücü.”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin