2022 Yılında Gerçekleşeceği Düşünülen Korkunç Kehanetler

0
284
2022 Yılında Gerçekleşeceği

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere 2022 Yılında Gerçekleşeceği Düşünülen Korkunç Kehanetler hakkında bilgiler vereceğiz.

2022 Yılında Gerçekleşeceği Düşünülen Korkunç Kehanetler

11 Eylül terör saldırıları, Obama’nın başkan seçilmesi, Brexit oylaması ve hatta koronavirüs salgınını kehanetleri ile bildiği iddia edilen, Balkanlar’ın Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın 2022 yılı için öngörüleri ortaya çıktı. Ölümünün üzerinden 23 yıl geçmesine rağmen insanlar hala Bulgar asıllı kahinin öngörülerini takip etmeye devam ediyor.

Baba Vanga 2022 yılı için çok iç açıcı bir tablo çizmedi. İşte ünlü kahinin önümüzdeki yıl gerçekleşeceğini öngördüğü 6 korkunç olay.

Depremler, Tsunamiler Başta Olmak Üzere Doğal Afetler

Baba Vanga’nın kehanetlerine göre 2022’de Avustralya ile birlikte birkaç Asya ülkesinde yoğun sel felaketleri meydana gelebilir. Ünlü kahin daha önce de 200 binden fazla insanın öldüğü 2004 tsunamisinin öngörmüş ve büyük bir dalganın kıyıları kaplayacağını ve insanları yok edeceğini söylemişti.

Yeni Bir Ölümcül Virüs. Bu Sefer Sibirya’da

Koronavirüs salgınını da tahmin ettiği iddia edilen Baba Vanga 2022 yılı içerisinde Sibirya’da ölümcül bir virüsün keşfedileceğini öngörüyor. Virüsün hızla yayılıp kontrolden çıkacağı da korkutan öngörüler arasında.

İçme Suyu Krizi

Bir diğer kehanete göre 20222 yılında dünya üzerinde birçok şehir içme suyu kıtlığı yaşayabilir. Nüfus artışı ve nehirlerin kirlenmesi, çoğumuzun su kıtlığı yaşamasına neden olacak. Birçok devlet yeni kaynaklar bulmak için çözüm arayışına girecek.

Uzaylıların Aramıza Karışacağı Tehditi

Son günlerde bilim insanlarının gizemini çözmeye çalıştığı ‘Oumuamua’ olarak bilinen asteroid de Bulgar kahinin tahminleri arasında yer aldı. Kehanete göre bu göktaşı uzaylılar tarafından Dünya’da yaşam aramak için gönderilecek.

Çekirge Saldırısı ve Onun Yanısıra Kıtlık

Baba Vanga 2022 yılı içerisinde dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olan Hindistan’da sıcaklığın 50 dereceye çıkacağını, çekirge ve benzeri canlıların tarlaları işgal edeceğini öngörüyor. Peş peşe yaşanan felaketlerden sonra Hindistan’da büyük bir kıtlık bekleniyor.

Sanal Hayat Bizi Ele Geçirecek

Bulgar kahinin “İnsanların bedenleri dik olmayacak, kamburları çıkacak” sözünü inceleyen uzmanlar bunun gün geçtikçe artan teknoloji bağımlılığı ile alakalı olduğunu iddia ediyor. Kehanete göre 2022 yılında birçok insan teknoloji sarmalı içerisine girecek ve sanal hayatla gerçek hayat birbirine karışacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin