1000 Adım Para Almak için Davet Kodu!

0
2204
1000 Adım Para Almak için Davet Kodu!
1000 Adım Para Almak için Davet Kodu!

Para Kazanma, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere 1000 Adım Para Almak için Davet Kodu! hakkında bilgiler vereceğiz.

1000 Adım Para Almak için Davet Kodu!

Adım Para – Adım At Kazan Nedir Adım Para Uygulaması , Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama, adımlarınla ödüller kazanabileceğin mobil bir adımsayar uygulamasıdır. AdımPara uygulaması mobil cihaz ve akıllı saatlerdeki adım sayma teknolojisini kullanarak adımlarını sayar. Sayılan adımlarını Adım Para’ya dönüştürüp, uygulama içi mağazadan Adım Para kullanarak dilediğin ürünü alabilirsin. Üstelik bonusları kullanarak kazanımlarını arttırabilirsin! Bonusları kullanarak Adım Para kazanımlarını arttırabilirsin!

1000 Adım Para Kodu: YJFKKTE

Adım Para Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Adım Para ilk olarak telefonunuzun uygulama marketi olan Play Store uygulamasına giriş yapıyoruz. Uygulama marketine giriş yaptıktan sonra arama kısmına “Adım Para – Adım At Kazan” yazarak uygulamayı buluyoruz. Uygulama logosunun hemen altında bulunan “İndir” butonuna basarak uygulamayı ücretsiz bir şekilde indiriyoruz. Uygulama telefonumuza kurulduktan sonra hesap açma işlemi gerekmektedir. Adım Para kullanmak için 3 farklı şekilde hesap açılabilmektedir. Bunlar;

  • -Google ile Üye Ol
  • -Facebook ile Üye Ol
  • -Cep Telefonu ile Üye Ol

Hesap açma işlemi “Google Hesabı” , “Facebook Hesabı” ve “Cep Telefonu Numarası” otomatik olarak yapılabilmektedir. Yukarıda seçenekler ile giriş yap diyerek hızlı bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Adım Para Uygulaması Güvenilir Mi?

Adım Para ile adım atarak kazandığımız para ve ya ödüller , uygulamanın mağazası içerisinde bulunan ürünleri sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Uygulamadaki haklarınız sorunsuz bir şekilde tarafınıza iletilecektir. Adım atarak para ve ödül kazanımlarınızı güvenilir bir şekilde teslim alabilirsiniz. Adım Para Uygulaması Gerçek Mi? Evet arkadaşlar , uygulama üzerinden para kazanan veya uygulama mağazası üzerindeki ürünleri teslim alan kişiler mevcuttur.

1000 Adım para almak için Davet Kodu bölümüne YJFKKTE” kodunu yazın. Birlikte Kazanmaya Başlayalım.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin